Tungsten Dart

Tungsten Dart

Tungsten çok yoğun bir malzemedir, bu nedenle önemli bir hacme sahip olan dart oldukça ince yapılabilir. Tungsten dartların icadı spor üzerinde büyük bir etkiye sahipti. Yeni dartlarla, öncekinden çok daha iyi gruplaşmayı başarmak mümkündü ve profesyonel oyunlardaki ortalamalar çarpıcı bir şekilde gelişti. Gelişmekte olan oyuncu için tungsten dart tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Uygun bir fiyatla oynayarak dart oyuncularına pozitiflik kazandırır. Tungsten dart serisi, çeşitli canlı renkler, farklı ağırlıklar ve siyah steal kaplamalarda mevcuttur.

              

Tungsten, 1980'lerden beri, dart üretimi için kullanılmıştır, çünkü pirinç olarak iki kat daha yoğun (ağır). Tungsten yapılmış bir dart, pirinç eşdeğerinin yarısı kadar olacaktır. Bu, tungsten dartın oyuncunun yakın gruplamaya ulaşması ve en fazla 180 puan alması için daha kolay olduğu anlamına gelir! Tungsten Dart deneyimli ve iyi atıcılar için büyük dart. Tungsten dart ahşap, pirinç ve nikel-gümüş oklarla daha ağırdır. Normalde tungsten ve nikel (% 80 ve% 20) kombinasyonu ile yapılır. Tungsten dart diğer malzemelerle daha uzun süre dayanabilir.

              

Daha küçük bir boyuta sahip olduğundan, tahtada sıkı gruplama yapılmasına izin verir. Bu, iyi atıcılar ve uzmanların tungsten dart seçmesinin nedenlerinden biridir. Yeni başlayanlar için ya da yeni başladıysanız, gerekli değildir çünkü sıkı gruplamalar atmayabilirsiniz. Dart atmaya aşina olduğunuzda, tungsten dartlarla pratik yapmaya başlamalısınız. Turnuva Tungsten Dart Setleri, işlenmiş yivli tutuşa sahip 3 tungsten varil içerir. Ayrıca 3 set yüksek performanslı uçuş, polikarbonat şaftlar (1 set), alüminyum şaftlar (1 set) ve ince sert taşıma çantası ile birlikte gelir. Yaklaşık 27 gram ağırlığında.